Przedszkole anglojęzyczne - Akademia Pippi Wrocław

Witamy Państwa w wyjątkowym miejscu - przedszkolu anglojęzycznym we Wrocławiu - AKADEMII PIPPI i zapraszamy do zapoznania się z ofertą placówki.

AKADEMIA PIPPI jest działającym od 2010 roku punktem przedszkolnym, zarejestrowanym i pod nadzorem Wydziału Edukacji m. Wrocławia.

Nasze przedszkolaki  mają całodzienny kontakt z językiem angielskim w ramach czesnego i co ważniejsze, bez dodatkowych opłat. Przedszkole anglojęzyczne we Wrocławiu - Akademia Pippi zapewnia naukę języka w naturalny sposób. Edukacja odbywa się poprzez doświadczenia oraz obcowanie z językiem w codziennych sprawach. Czerpiemy inspirację z najlepszych przedszkoli w Wielkiej Brytanii.

Mieścimy się przy ul. Borówczanej 62, u zbiegu ulic Borówczanej i Agrestowej, na osiedlu PARTYNICE, w dzielnicy KRZYKI.

Ogromnym atutem lokalizacyjnym placówki jest usytuowanie w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej dzielnicy, tuż przy parku.

TRWA REKRUTACJA DZIECI NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 5 lat

Mając na uwadze dobrą adaptację dziecka i rzetelną informację dla rodziców o naszej pracy zapraszamy Państwa do naszej placówki .

Program Nauczania

Edukacja dzieci w naszej placówce opiera się na podstawie programowej zatwierdzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Dzieci poznają świat zgodnie z programem nauczania zawartym w „ABC...Program wychowania przedszkolnego XXI w”.

W ramach czesnego proponujemy następujące zajęcia :

• j. angielski,
  • logopedia
  • rytmika,
  • warsztaty plastyczne,
  • konsultacje psychologa

Jako dodatkowe zajęcia płatne proponujemy:
karate, taniec, szachy, robotyka lub inne według zainteresowań dzieci.

Szukając odpowiedniej placówki dla dziecka postaw na nasze przedszkole anglojęzyczne. Wrocław, ul. Borówczanej 62, u zbiegu ulic Borówczanej i Agrestowej, na osiedlu PARTYNICE, w dzielnicy KRZYKI. Zapraszamy.